vBulletin Tema Arşivi

Portal Forum vBulletin Tema vBulletin Grafik Tema Sorunları M4 Dershanesi Arama Motorları

Geri Dön   SentaGame Resmi Forum Sitesi SentaGame Genel Bilgiler SentaGame Öneri ve İstek

Konu Kilitli

Seçenekler Stil
Alt 04-16-2018, 04:28 PM
Meg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Meg Meg isimli Üye şimdilik offline konumundadır
SentaGame Yeni Üye

Exclamation Akademi [honor]

Öncelikle Selamınaleyküm kardeşim biz RedWings olarak 15 kişi başladık servera bilirsin faceden de çok konuştuk seninle. Server çok güzel gidiyor şuan ama tek bir sıkıntı var bizim için honor mevzusu. Aslında bizim değil genel için bir sorun bu. Kral bufu dahil 3 bufa biz sahibiz fakat yine bu durumu RedWings Guildi olarak adil bulmuyoruz çünkü Honor bufflarını yalnızca ilk 15 e giren playerler alabiliyor zaten burada önemli olan GOLD honor bufu... Ha bizde zaten honorlar bize yine kasarız ama bu durum eşitsizlik yaratır sonradan başlayacak olanlar için. Onu geçtim bazı rakip akademi kasanlar mahsus diğerinin akademisine üyelik alıp çar sokup öylece bırakıp oyundan çıkıyor bir daha girmiyor. Oyunda nickim Meg, yeni gelenlere elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz kasıyoruz ama bu iyi niyetimiz suistimal edilmiş oluyor dolayısıyla bizim de kimseyi kasma gibi bir düşüncemiz olmuyor durum böyle olunca... Honor bufunu ankete sunsanız serverin çoğu istemeyecektir benim gibi düşünen arkadaşlar çoğunlukta. Saygılar...
Alt 04-16-2018, 11:16 PM
[GM]Decline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
[GM]Decline [GM]Decline isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Merhaba,

Honor konusu biz yönetim ekibi olarak bizide hassas noktalandıran bir konuydu bugün gün içerisinde anket yapmayı planlıyoruz..

İyi oyunlar.
Konu Kilitli

Seçenekler
Stil