vBulletin Tema Arşivi

Portal Forum vBulletin Tema vBulletin Grafik Tema Sorunları M4 Dershanesi Arama Motorları

Geri Dön   SentaGame Resmi Forum Sitesi SentaGame Genel Bilgiler SentaGame Öneri ve İstek

Seçenekler Stil
Alt 04-19-2018, 08:03 PM
canalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
canalan canalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
SentaGame Yeni Üye

Standart Magic pop + gold

MAGİC POPTAN NOVA DÜŞTÜGÜ HANGİ 110 CAPE DE GÖRULMUSTUR YA BU NE SAÇMALIK.parayı veren dudugu çalar dıyorsun resmen drop yok mılletı sılk almaya itiyorsunuz. bi ton gold dusyor gold degeri 0 goldla bı kaç dress ekleyebılırsınız ve magic pop u geç olmadan kapatın. sizin iyiliginiz için bu dedıklerım 2 ay sonra kaparım ben paramı alırım dıyorsanız siz bilirsiniz.
Alt 04-19-2018, 10:24 PM
Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gökhan Gökhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
SentaGame Yeni Üye

Nereden: İstanbul-Bağcılar

Alıntı:
canalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MAGİC POPTAN NOVA DÜŞTÜGÜ HANGİ 110 CAPE DE GÖRULMUSTUR YA BU NE SAÇMALIK.parayı veren dudugu çalar dıyorsun resmen drop yok mılletı sılk almaya itiyorsunuz. bi ton gold dusyor gold degeri 0 goldla bı kaç dress ekleyebılırsınız ve magic pop u geç olmadan kapatın. sizin iyiliginiz için bu dedıklerım 2 ay sonra kaparım ben paramı alırım dıyorsanız siz bilirsiniz.
Kesinlikle Haklısın eğer öyle bi server,sa bizde bırakıcağız ekip olarak magic popta nowanın işi nedir?
Alt 04-20-2018, 01:58 PM
SentaGame Yeni Üye

bizde 20 kişiyiz guidlce geldık fakat hayal kırıklıgı... nova drop 0 ama para basarsan alırsın kısa yoldan özeti ile bu server yürümez... @GM

Konu canalan tarafından (04-20-2018 Saat 02:01 PM ) değiştirilmiştir.
Alt 04-20-2018, 04:04 PM
[GM]Decline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
[GM]Decline [GM]Decline isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Yorumlarınızı okudum ama şöyle bir şeyde var son bakımdan sonra nova rate arttırıldı.

Bunun dışında düşüremeyenler için güzel bir avantaj bu nova şuanda hala çıkmakta ve magicpopdanda çıkarabilenler var bu normal bir şey.

Yakında mooblardan düştüğü zaman magic pop'a gerek yokmuş diyeceksiniz.
Alt 04-20-2018, 04:41 PM
Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gökhan Gökhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
SentaGame Yeni Üye

Nereden: İstanbul-Bağcılar

Alıntı:
[GM]Decline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorumlarınızı okudum ama şöyle bir şeyde var son bakımdan sonra nova rate arttırıldı.

Bunun dışında düşüremeyenler için güzel bir avantaj bu nova şuanda hala çıkmakta ve magicpopdanda çıkarabilenler var bu normal bir şey.

Yakında mooblardan düştüğü zaman magic pop'a gerek yokmuş diyeceksiniz.
Kaç yıllık Silkroad Hayatım var Magic poptan Nowa çıkdığını ilk defa görüyorum
Alt 04-21-2018, 10:02 AM
SentaGame Yeni Üye

Zaten amaç zor olması bu sekılde zorluk guzel pop a koyup boşuna serverın gıdışatı ile oynuyorsunuz. para sı olan cıkarıcak olmayan drop beklıyıcek. bu da haksız mucadele demektir. bu şekilde devam edicekse geldıgımız gıbı de gıderız sızde para yatıran 3-5 kısı ıle yolunuza devam edersiniz.
Alt 04-27-2018, 04:01 PM
trukafatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
trukafatsum trukafatsum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
SentaGame Yeni Üye

Siz parayı kolay kazanılıyor sanıyorsunuz sanırım?
Zevkine oynadığınız oyunda parası olan çıkaracaksa git paranı kazan sende çıkar, drop beklemek istemiyorsan hangi server'a gidersen git bu işi GM yapmasa player yapıyor. Magic Pop'a nova eklenir mi sorunuza cevabım eklenir, kapanan server olan Ruby Reborn oyuncuları bilir bu işi, 100 cap serverda diamond getirdiler ve magic popdan alınıyordu. Her iki şekilde de emekle alınıyor bu itemler, para kolay kazanılmıyor, drop da kolay olmayacak dolayısıyla. Emek Server'den anlamıyorsanız gidin PvP server oynayın. Boşuna serverleri karalamaya gerek yok!

Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler
Stil