vBulletin Tema Arşivi

Portal Forum vBulletin Tema vBulletin Grafik Tema Sorunları M4 Dershanesi Arama Motorları

Geri Dön   SentaGame Resmi Forum Sitesi SentaGame Genel Bilgiler SentaGame Öneri ve İstek

Seçenekler Stil
Alt 02-06-2018, 07:05 PM
CaRPeDieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CaRPeDieM CaRPeDieM isimli Üye şimdilik offline konumundadır
SentaGame Yeni Üye

Standart Serveri Canlandırmak Adına Event

Malum her hafta pazar günü 21.30 da kale savaşı var bu savaştan bir buçuk saat önce uniq event falan olursa hem oyuna gelenler kasılır hem herkes keyif alır hemde o gün server aşırı derecede canlı olur ben kendim str yim uniq kesme gibi bir niyetim yok zaten keyfine giderim sadece ama oyunun daha keyifli olması açısından çok daha iyi olur
Alt 02-06-2018, 08:59 PM
[GM]Decline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
[GM]Decline [GM]Decline isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Alıntı:
CaRPeDieM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Malum her hafta pazar günü 21.30 da kale savaşı var bu savaştan bir buçuk saat önce uniq event falan olursa hem oyuna gelenler kasılır hem herkes keyif alır hemde o gün server aşırı derecede canlı olur ben kendim str yim uniq kesme gibi bir niyetim yok zaten keyfine giderim sadece ama oyunun daha keyifli olması açısından çok daha iyi olur
Kale savaşından önce olması mantıken iyi bir fikir değil ama unique event yönünden katılıyoruz size ve bunu pazartesi günleri yapmayı planlıyoruz.

Seçenekler
Stil